В основі піраміди лежить ромб зі стороною 8 см. Висота ромба – 6 см. Знайти об’єм піраміди, якщо

її висота дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Ульянова Александра.
Відповідь:
160см³

Розв'язання:
Sосн=а*h=8*6=48см²
V=⅓*Sосн*Н=48*10/3=160см³