СРОЧНО!!! Знайдіть координати С - середини відрізка АВ, якщо А (-1; 4), В (5; -2)


Ответы на вопрос

Отвечает Зайцев Юра.

Ответ:

C(2;1)

Объяснение:

   x= \frac{x1 +x2}{2} =\frac{-1 + 5}{2}= \frac{4}{2}=2

   y=\frac{y1+y2}{2}= \frac{-2+4}{2}=1