Дано вектори а(-2,4) та в(3,1). Знайти суму векторів 2а+4в


Ответы на вопрос

Отвечает Білецька Діана.

Ответ:

(8, 12)

Объяснение:

Даны вектора \vec a=(-2,4) и \vec b=(3, 1)

Тогда

2\vec a=(-2\cdot2, 4\cdot2)=(-4, 8)

4\vec b=(3\cdot4, 4\cdot1)=(12, 4)

Их сумма

2\vec a+4\vec b=(12-4, 8+4)=(8, 12)