Знайдіть площу прямокутного трикутника з катетом 15м і гіпотенузою 17м


Ответы на вопрос

Отвечает Трубин Тарас.

Ответ:

За теоремою Піфагора знайдемо другий катет:

а=√с²-b²

а=√17²-15²=√289-225=√68=8 (см)

Площа прямокутного трикутника знаходиться по формулі:

S=1/2×a×b

S=1/2×8×15=60 (см²)