Площа прямокутника 42 см2, одна сторона 7 см, чому дорівнює друга сторона​


Ответы на вопрос

Отвечает Поляничко Варвара.

S = a*b

42 = 7*b

b = 42/7 = 6

відповідь: друга сторона 6 см