Знайдіть площу ромба ABCD, якщо його діагоналі AD і ВС становлять відповідно 7 см та 10 см.​


Ответы на вопрос

Отвечает Парфенчик Алиса.

Ответ:

35см²

Обьяснение:

Площа ромба має формулу S=1/2•d1•d2, тому

S=1/2•7•10=35см²