Один із суміжних кутів на 28 градусів більше за другий. Знайти ці кути. У відповідь записати числа

через кому у порядку зростання. ДАЮ 100 БАЛОВ СРОЧНО

Ответы на вопрос

Отвечает Качалова Виктория.
Нехай перший кут - х, тоді другий кут - (х+28°).
Сума суміжних кутів дорівнює 180°.
Складаємо рівняння:
х + (х + 28°) = 180°
2х + 28° = 180°
2х = 152° | : 2
х = 76° - перший кут
х + 28° = 76° + 28° = 104° - другий кут
Відповідь: 76,104
Отвечает Сидорина Александра.

Ответ:

решение смотри на фотографии