Периметр прямокутника АВСД дорівнює 180 мм. Знайдіть його площу, якщо АВ : ВС = 7 : 8.​


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмар Дима.

Відповідь:

Пояснення:

1)Нехай АВ=7 х, тоді ВС=8 х. Периметр визначається за формулою:

P=2a+2b. Маємо рівняння:

2·7x+2·8x=180

14x+16x=180

30x=180

x=6

Отже, АВ=7х=7·6=42 (мм)

ВС=8х=8·6=48 (мм)

2)Визначимо площу:

S=ab=42·48=2016 мм² або 0,2016 м²