1.Знайдіть площу : 1) трикутника, з стороною 12 см і висотою проведеною до неï 8 см; 2)

прямокутного трикутника з катетами 10см і 6 см; 3) рівностороннього трикутника зі стороною б см: 4) ромба з діагоналями 10 см і 20 см. ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА​

Ответы на вопрос

Отвечает Горлов Глеб.

Ответ:

Ниже

Объяснение:

1) S=ah/2=12*8/2=48см²

2) S=ab/2=10*6/2=30см²

3) S= a²*√3/4=9√3см²

4) S=d¹d²/2=100см²