2) У рівносторонній трикутник вписане коло, радіус якого 1,2 см. Знайдіть радіус кола, описаного

навколо цього трикутника. поможіть пж ​

Ответы на вопрос

Отвечает Телегин Данил.

Ответ:

Радіус вписаного кола у рівносторонній трикутник обчислюється за формулою  R=(а√3)/6  отже:

1,2=(а√3)/6  

а=(12√3)/5

Радіус описаного кола навколо рівносторонього трикутника обчислюється за формулою  R=(а√3)/3  отже:

R=(((12√3)/5)√3)/3=12/5=2,4 (см)