5.У рівнобедреному трикутнику основа на 5 см менша, ніж бічна сторона, що дорівнює 6 см. Знайдіть

периметр трикутника. A Б B Г 12 см 16 см 17см 13см​

Ответы на вопрос

Отвечает Шеленко Илья.
Дано: ∆ABC, AB=BC=6 см
Знайти: P

AC=AB-5
AC=6-5=1 см
P= AB+BC+AC=6см+6см+1см=13 см
Отвечает Данилюк Максим.

Ответ:

13 см

Объяснение: