941. Нехай а - сторона трикутника, - висота, проведена до цієї сторони. Знайдіть площу трикутника,

якщо: 1) а = 6 дм, h = 4 дм; 2) a = 7 cm, h = 1 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Полина.

Ответ:

Площа трикутника дорівнює:

1) 12 дм²

2) 3,5 см²

Объяснение:

Нехай а - сторона трикутника, h - висота, проведена до цієї сторони. Знайдіть площу трикутника, якщо: 1) а = 6 дм, h = 4 дм; 2) a = 7 cm, h = 1 см.

Формула розрахунку площі трикутника:

\boxed {\bf S =  \dfrac{1}{2} \:a\:h}

де а - сторона трикутника, h - проведена до неї висота.

1.

Дано: а=6 дм, h= 4 дм

Знайти: S-?

Розв'язання

S=½•6•4=3•4=12 (см²)

Відповідь: 12 см²

2.

Дано: а=7 см, h= 1 см

Знайти: S-?

Розв'язання

S=½•7•1=3,5 (см²)

Відповідь: 3,5 см²

#SPJ1