Чи лежать на одній прямій точки М, Р, К, якщо МР = 12 м, РК = 8м, МК = 19 м?


Ответы на вопрос

Отвечает Михайленко Кристина.

Ні, не лежать, оскільки тоді довжина відрізка МК була б більшою (МК = МР + РК = 12 + 8 = 20 м)