Квадрат і прямокутник мають однакові площі. Одна зі сторін прямокутника на 15 см більша за іншу, а

периметр прямокутника дорівнює 50 см. Знайдіть сторону Квадрата.​

Ответы на вопрос

Отвечает Халикова Алина.

Ответ:

10 см.

Объяснение:

Нехай перша сторона прямокутника - х, тоді друга - х + 15.

P прям. = 2(a + b)

50 = 2(x + x + 15)

50 = 2(2x + 15)

50 = 4x + 30

4x = 50 - 30

4x = 20

x = 20/4

x = 5 (см) - 1-ша сторона

5 + 15 = 20 (см) - 2-га сторона.

Знайдемо площу прямокутника:

S прям. = ab = 5 × 20 = 100

Оскільки Sпрям. = Sкв., то

100 = а кв.

а кв. = 10 (см)