Знайдіть довжину дуги кола,яка відповідає центральному куту 45 градусів,а радіус кола 2см


Ответы на вопрос

Отвечает Ливанов Никита.

Ответ:

/4см

Решение:

Сдуги=2πR*a°/360°;

Cдуги=2π*1*45/360=2π/8=π/4 см

Объяснение: