Периметр прямокутника дорівнює 10,2 см, при чому одна з сторін у 2,4 раза більша за іншу. Знайди

площу прямокутника.Пж помогите​

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Анастасия.

Ответ:

5,4см²

Пошаговое объяснение:

Нехай перша сторона дор. х , тоді друга відповідно 2,4х . Тоді периметр даного прямокутника буде дорівнювати 2*(х+2,4х).Периметр дорівнює 10,2 см

Маємо рівняння:

2*(х+2,4х)=10,2  |:2

х+2,4х=5,1

3,4х=5,1

х=1,5

Отже перша сторона дорівнює 1,5( см), тоді друга 2,4*1,5=3,6( см). Площа прямокутника буде дорівнювати S=1,5*3,6=5,4 (см²).