Знайти площу паралелограма сторона якого дорівнює 15 см а висота проведена до неї 10 см. знайти

довжину другої сторони якщо інша висота дорівнює 20 см Допоможіть будь ласка, даю 30 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивак Таня.

Відповідь:

1) 150

2) 7.5

Пояснення:

1) S=h1*a1=10*15=150

2) 150=20*a2

a2=7.5