У прямокутному трикутнику АВС кут А=90° АВ=7см ВС=13 см знайти невідому сторону​


Ответы на вопрос

Отвечает Прилуцкий Артём.

Ответ:

За теоремою Піфагора:

АС=√ВС²-АВ²

АС=√13²-7²=√169-49=√120=2√30 (см)