катети прямокутного трикутника дорівнюють 6 см і 8 см. знайдіть тангенс кута протилежного меншому

катету.​

Ответы на вопрос

Отвечает Карпов Андрей.

Ответ:

∠C=90°    AC=6cm     BC=8cm

tg∠A=?

tg∠A=BC/AC=8/6=4/3

Объяснение: