Знайдіть знаменник геометричної прогресії bn якщо b6=32 b8=2


Ответы на вопрос

Отвечает Рвачев Никита.
Відповідь:
Знаменник прогресії дорівнює 4 або -4
Пояснення:
b8=b6*q*q
b8=b6*q^2
q^2- qв квадраті
q^2=b8:b6
q^2=32:2
q^2=16
q1=+4
q2=-4