Визначте опір ділянки, по якій протікає струм 750 мА, якщо до неї прикладена напруга 15 В.


Ответы на вопрос

Отвечает Первых Роман.

Ответ:

20 Ом

Объяснение:

I=0.75 A    U=15 B    R=?

===

R=U/I=15/0.75=20 Ом

====================