Під час паралельного перенесення точка А( 3; 1) переходить в точку А1( 4; 3). В яку точку

переходить точка В ( -1; -2).​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономаренко Ярослав.

Ответ:

Объяснение:                                                                   { x₁ = x + a ;

Паралельне перенесення задається формулами :  { y₁ = y + b .

При цьому перетворенні  точка А( 3 ; 1 )  ----->  A₁ ( 4 ; 3 ) ,  тому

   { 4 = 3 + a ;      ⇒   { a = 4 - 3 ;       ⇒  { a = 1 ;

   { 3 = 1 + b ;             { b = 3 - 1 ;             { b = 2 .     Тоді  формули

  паралельного перенесення такі :      { x₁ = x + 1 ;

                                                                   { y₁ = y + 2 .

  Для точки  В ( -1; -2 ) маємо :    { x₁ = - 1 + 1 ;         ⇒   { x₁ = 0 ;  

                                                       { y₁ = - 2 + 2 ;              { y₁ = 0 ;

отже , коорд. т. В( 0 ; 0 ) , тобто початок координат .