Унаслідок паралельного перенесення точка А ( 7; -3) переходить у точку А1 (-5; 8) Знайдіть

координати точки В1, у яку переходить точка В(-2; 5) за такого паралельного перенесення. Варіанти відповідей:а) (16;14)б) (-16;-14)в) (-14;16)г) (14;16)​

Ответы на вопрос

Отвечает Иванчиков Миша.

Відповідь:

в) (-14;16)

Пояснення: хꞌ= х+а; уꞌ=у+b

-5=7+а;
а= - 12.

8=-3+b;

b=11.

B` (-2+(-12); 5+11)
B`(-14; 16)