Дано трикутник ABC з прямим кутом С, АВ =20 см, ВС=16 см, AC=12 см. Знайдіть: синус кута В, косинус

кута А, тангенс кута А та кута B.​

Ответы на вопрос

Отвечает Исаева Алёна.

Ответ:

1) Синус кута - це відношення протилежного катета до гіпотенузи, тодi

sin B = AC/AB = 12/20 = 3/5 = 0,6

2) Косинус кута - це відношення прилеглого катета до гіпотенузи, тодi:

cos A = AC/AB = 12/20 = 0,6

3) Тангенс кута - це ставлення протилежного катета до прилеглого, тодi:

tg A = BC/AC = 16/12 = 4/3 = 1 1/3

4) tg B = AC/BC = 12/16 = 3/4 = 0,75