катети AC і ВС та гіпотенуза АВ прямокутнуго трикутника АВС відповідно дорівнюють 5

см,12см,13см.Знайдіть синус кута A i тангес кута Б​

Ответы на вопрос

Отвечает Богдан Максим.

Ответ:

Объяснение:

< C=90,  катет  АС=5,  ВС=12, гипотенуза АВ=13,

SinA=CB/AB=12/13,  tg B=AC/CB=5/12