Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 46 см, а основа на 5 см

менша від бічної сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Паршина Марина.

Ответ:

Объяснение:

x+5+x+5+x=46

3x=46-5-5=36

x=36:3

х= 12

Бічні сторони= 12+5=17см

Основа=46-17-17=12см

17см,17см,12см