3. (1б) Сторони трикутника дорівнюють 5см, 3 см, 6см. Знайти периметр трикутника, подібного до

цього, якщо його найбільша сторона дорівнює 30см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Генних Никита.

Ответ:

30:6=5(см)

(5+6+3)•5=70(см)