Радіус кола,вписаного в квадрат, дорівнює 8 см. Знайдіть сторону квадрата і радіус описаного кола!

СРОЧНООООО ДАЮ 35 БАЛІВ!(ノ*0*)ノ

Ответы на вопрос

Отвечает Кащавцева Анастасия.

Ответ:

16 см., 8\sqrt{2} см.

Объяснение:

1) Сторона квадрата = 2r = 2*8 =16 (см.)

2) R=\frac{\sqrt{2}*a}{2} = \frac{16\sqrt{2}}{2}=8\sqrt{2} (см.)

Отвечает Chris Angelina.

Ответ:

сторона квадрата рівна діаметру кола, отже сторона квадрату 16см, радіус описаного кола 8см.