Периметр паралелограма дорівнює 72 см, а одна з сторін 16 см. Знайдіть довжини решти сторін. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Палкина Алиса.

Р=2*(a+b); P=72; a=16; b=? 72=2*(16+b); 32+2b=72; 2b=72-32; 2b=40; b=40÷2=20. Ответ: 16 cm; 20 cm; 20 cm.