50 баллов. Один із кутів рівнобічної трапеції дорівнює 45°, довжина середньої лінії – 14 см, а

висота – 9 см. Знайти довжини основ трапеції.

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Влад.

Объяснение:

Дано :

<45 градусов

m=14 cм

h=9 cм

Найти : а ; b

Решение :

Х=h=9 cм, т. к <45 градусов, тр-к равнобедренный

а=b+2×X

a=b+2×9=b+18

m=(a+b) /2

2m=a+b

2×14=b+18+b

28=2b+18

2b=28-18

2b=10

b=5 см

a=b+18=5+18=23 cм

Ответ : 23 см ; 5 см


Отвечает Цой Каролина.

Ответ:

Визнач довжину меншої бічної сторони прямокутної трапеції, якщо один з кутів трапеції дорівнює 45°, менша основа — 2,5 см, більша основа — 11,4 см.