Знайдіть координати точки M - середини відрізка BC якщо B(-1;4), і C(3;0)


Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Татьяна.

Объяснение:

Xm=x1+x2/2 Ym= y1+y2/2

Xm= -1+3/2=1

Ym= 4+0/2=2

M=(1;2)