Три точки A, B, C лежать на одній прямій. Відомо, що AB=4,3см, AC=7,5см, BC=3,2см. Яка з трьох

точок лежить між двома іншими? СРОООООООЧНООООО!!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Печинкина Дарья.

Відповідь:

Точка В лежить між точками А та С.

Пояснення:

Якщо три точки лежать на одній прямій, то сумма двох меньших відрізків повинна дорівнювати більшому відрізку. В іншому випадку ці три точки утворюють трикутник.

АС = АВ + ВС

7,5 = 4,3 + 3,2 = 7,5 см.

Все вірно. Відповідно точка В лежить між точками А та С.