Знайти добуток координат середини відрізка AB, якщо A(-5;4) B(-2;0)​


Ответы на вопрос

Отвечает Абдолхаким Дүние.

Відповідь:

x=3,5 y=2

Пояснення:

x=-5+(-2)/2=-3,5

y=4+0/2=2