Обчисліть периметр паралелограма, одна зі сторін дорівнює 9 см, а інша на 4 см менша


Ответы на вопрос

Отвечает Милюкова Анастасия.

Відповідь:

Периметр паралелограма дорівнює 28 см.

Пояснення:

Периметр паралелограма дорівнює подвоєній сумі двох його сумісних сторін ( оскільки протилежні сторони паралелограма рівні між собою ).

Одна сторона дорвнює 9 см, а інша 9 - 4 = 5 см. Отримаємо периметр паралелограма:

Р = 2 × ( 9 + 5 ) = 2 × 14 = 28 см.