Знайдіть найбільший кут чотирикутника, у якого градусні міри кутів пропорційні числам 2; 3; 5 i 8.


Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмин Андрей.

Відповідь:

Щоб знайти найбільший кут чотирикутника, у якого градусні міри кутів пропорційні числам 2, 3, 5 і 8, спершу знайдемо загальний множник для цих чисел. Знайдемо найменше спільне кратне чисел 2, 3, 5 і 8:

NМС(2, 3, 5, 8) = 120

Отже, найменший спільний кратник для цих чисел - 120.

Тепер знайдемо кути, ділимо кожне з чисел 2, 3, 5 і 8 на 18 (NМС):

2/18 = 1/9

3/18 = 1/6

5/18 = 5/18

8/18 = 4/9

Ці дроби представляють градусні міри кутів чотирикутника, і їх сума повинна дорівнювати 360 градусів (оскільки загальна сума градусів в чотирикутнику - 360 градусів).

1/9 + 1/6 + 5/18 + 4/9 = (2/18) + (3/18) + (5/18) + (8/18) = 18/18 = 1

Отже, найбільший кут чотирикутника дорівнює 1 * 360 = 360 градусів.