Знайти суміжні кути, один з яких більший від другого на 32°.​


Ответы на вопрос

Отвечает Багрова Юля.

Відповідь:

74°; 108°

Пояснення:

Суміжні кути — це пара кутів, які доповнюють один одного до 180 градусів.

Позначемо менший кут α, тоді більший α+32°.

За визначенням суміжних кутів їх сума дорівнює 180°, з цього маємо рівняння:

α+α+32°=180°

2α=180°-32°

2α=148°

α=74°

отже більший кут буде 74°+32°= 108°

Отвечает Савостьяненко Елизавета.

Ответ:

х+(х+32) =180

2х + 32 = 180

2х= 180-32

2х=147

х=74