Периметр прямоугольника=64см, одна сторона в семь раз длиннее другой.найдите стороны прямоугольника


Ответы на вопрос

Отвечает Нурмагомедов Хабиб.

Ответ:   4 см.    28 см.

Объяснение:

1 сторона равна  a=x см.

2 сторона равна  b=7x см.

Периметр P=2(a+b).

2(a+b) = 64.

a+b=32 => x+7x=32;

8x=32;

a= x=4 см.

b=7x=7*4=28 см.

Отвечает Селютина Полина.

Ответ:

4 см; 28 см

Объяснение:

Дано:

I стор. = ? см

II стор = ?, але у 7 р. більша, ніж I сторона.

Рпрямокутника = 64 см

Знайти:

I сторона  = ? см

II сторона = ? см

                                                      Розв'язання:

Нехай перша (менша) сторона прямокутника = х (см), тоді друга сторона (більша) = 7х (см), оскільки периметр = 64 см, то маємо рівняння:

**Периметр — це сума довжин всіх сторін многокутника* , тоді  P = І стор. + ІІ стор. + І стор. + ІІ стор.*

1) х +7х + х + 7х = 64;

16х=64

х=64/16

х=4(см) -- менша сторона прямокутника

2) 4*7=28 (см) -- більша сторона прямокутника.

Відповідь: 4 см; 28 см.