Дано точки A(0; −8) і В(10; 0). Знайдіть координати точ ки М такої, що AM — MB = 0. АМ


Ответы на вопрос

Отвечает Батуева Полина.
Щоб знайти точку М, яка розташована між точками A і B так, що AM дорівнює MB, вам потрібно поділити відрізок AB навпіл.

Спершу знайдемо середню точку AB:

x-координата середньої точки: (0 + 10) / 2 = 10 / 2 = 5
y-координата середньої точки: (-8 + 0) / 2 = -8 / 2 = -4

Таким чином, середня точка AB має координати (5, -4).

Тепер AM дорівнює MB, отже, точка M розташована на рівній відстані від середньої точки AB:

x-координата точки M: 5
y-координата точки M: -4

Отже, координати точки M дорівнюють (5, -4).