Дан ромб ABCD; AB=10см; AC+BD=16см. Найти S(ABCD).


Ответы на вопрос

Отвечает Гладкова Анастасия.
S = (AC * BD) / 2

Знаючи, що AB = 10 см і AC + BD = 16 см, ми можемо поділити BD на два відрізки, які дорівнюють BD/2 кожен.

Таким чином, BD = 2 * (AC + BD) / 2 = 2 * 16 см / 2 = 16 см / 2 = 8 см.

Тепер у нас є значення BD (8 см) і AB (10 см). Зараз ми можемо знайти S (площу):

S = (AC * BD) / 2 = (10 см * 8 см) / 2 = 80 см² / 2 = 40 см²