СРОЧНО,90БАЛЛОВ. Знайдіть координати вершини С паралелограма ABCD, якщо A(-3;-2), B(4;7), D(-2;-5)

.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сатаев Балгынбек.

Ответ:

(5, 4).

Объяснение:

Так як сторона ЦД паралельна і дорівнює АВ, то збільшення координат по осях "х" і "у" у них рівні.

АВ: ∆х = 4-(-3) = 7, ∆y = 7-(-2) = 9.

Звідси х(С) = x(Д) + ∆х=-2+7 = 5, y(С) = y(Д) + ∆у=-5 + 9 = 4.

Відповідь: С(5; 4).

Надіюся допомогло, якщо можеш будьласка познач цей отвіт лучшим (не зостовляю) :)