Пожалуйста срочно ABCD - паралелограм, A(-4; 1), B(-3; 4), C(1; 5. Знайдіть координати точки D a)

(3; 6)б) (-6; 2)в) (0; 2)г) (-6; -2) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Обедкова Елизавета.

Ответ:

Для знаходження координат точки D у паралелограмі ABCD можна використовувати властивості паралелограма. В одному з таких властивостей сторона паралелограма вважається вектором. Отже, можна використовувати векторні операції для знаходження координат точки D.

AB - вектор, який відповідає стороні AB паралелограма, і його координати будуть (Bx - Ax, By - Ay), де Bx і By - координати точки B, а Ax і Ay - координати точки A. Тобто, AB = (-3 - (-4), 4 - 1) = (1, 3).

Тепер, щоб знайти координати точки D, можна використовувати властивість, що сума векторів AB і BC дорівнює вектору, який відповідає стороні AD паралелограма.

AD = AB + BC = (1, 3) + (1, 1) = (2, 4).

Отже, координати точки D будуть (координати точки A) + (координати вектора AD) = (-4, 1) + (2, 4) = (-2, 5).

Відповідь: в) (0; 2) - невірно.