Дано точки А(3;-7), В(4;-5 С(5;8 D(х;у .знайдіть х та у якщо АВ=СDЗ повним розв'язком


Ответы на вопрос

Отвечает Носкова Ирина.

Ответ:

Для того щоб знайти координати точки D(х;у), яка знаходиться на тій же відстані від точки C(5;8), що і точка A(3;-7), можемо використовувати середню точку між A і C.

Середня точка між A і C буде мати наступні координати:

x = (3 + 5) / 2 = 4,

y = (-7 + 8) / 2 = 1.

Таким чином, координати точки D дорівнюють (4;1).