кут AOB і кут BOS-суміжні кути ОМ -внутрішній промінь кута AOB,ОМ перпендекулярний АС .чому

дорівнює кут МОВ якщо кут ВОС=40°,​

Ответы на вопрос

Отвечает Низаметдинов Артём.

кут АОВ=180°- кут ВОС=180°-40°=140°

кут МОВ=1/2 кут АОВ=1/2*140°=70°

Відповідь:70°