Сторони паралелограма дорівнюють 10 і 20 см а кут між ними 30. знайди суму висот паралелограма

ПЛИЗЗЗ даю 100б

Ответы на вопрос

Отвечает Поликанов Богдан.
10см
Пояснення: Для знаходження суми висот паралелограма, ви можете використовувати таку формулу:

Сума висот = 2 * a * sin(кут), де a - одна зі сторін паралелограма, а кут - кут між ними.

У вашому випадку:
a = 10 см
кут = 30 градусів

Сума висот = 2 * 10 см * sin(30 градусів) = 2 * 10 см * 0.5 = 10 см

Отже, сума висот паралелограма становить 10 см.