Діагональ квадрата = 6 см. Знайдіть периметр чотирикутника,вершинами якого є середини сторін цього

квадрата. Срочно!! Решить нужно без квадратного корня. Даю 70 баллов.

Ответы на вопрос

Отвечает Тутушева Ольга.

Ответ:

16.96 см

Объяснение:

Оскільки діагональ квадрата дорівнює 6 см, то за теоремою Піфагора можна знайти довжину сторони квадрата:

сторона^2 + сторона^2 = діагональ^2

сторона^2 + сторона^2 = 6^2

2 * сторона^2 = 36

сторона^2 = 36 / 2

сторона^2 = 18

сторона = √18

сторона ≈ 4.24 см

Тепер можемо знайти периметр чотирикутника:

периметр = сторона1 + сторона2 + сторона3 + сторона4

периметр = 4.24 + 4.24 + 4.24 + 4.24

периметр ≈ 16.96 см

Отже, периметр чотирикутника складає близько 16.96 см.

** замест старана^1 можеш записати a1, b1, c1...