Найдите периметр ромба если они относится как 1:2срочно!!!дам 15 б​


Ответы на вопрос

Отвечает Морозова Саша.

Ответ:

Якщо ми знаємо, що відношення сторін ромба становить 1:2, то ми можемо позначити довжину однієї зі сторін ромба як "x". Тоді інша сторона буде дорівнювати 2x (оскільки 2 рази більша).

Периметр ромба обчислюється за формулою:

Периметр = 4 * сторона.

У нашому випадку:

Периметр = 4 * (x + 2x) = 4 * 3x = 12x.

Отже, периметр ромба в цьому випадку дорівнює 12x.

Объяснение:GPT чат