ДОПОМОЖІТЬ!!!!!!! 30 БАЛІВ Апофема правильної чотирикутної піраміди дорівнює m, а її бічні грані

нахилені до площини основи під кутом Бета. Визначити бічну поверхню піраміди.

Ответы на вопрос

Отвечает Толокина Полина.

Ответ:

Площа бічної поверхні піраміди дорівнює 4m²cosβ.

Объяснение:

∆SKO- прямокутний трикутник.

cos∠SKO=OK/SK; →

OK=SK*cos∠SKO=m*cosβ

AD=2*OK=2m*cosβ;

Po=4*AD=4*2m*cosβ=8m*cosβ;

Sб=½*Ро*SK=½*8m*cosβ*m=

=4m²*cosβ;