Один із суміжних кутів на 58° більше ніж другий. Знайдіть ці два кута


Ответы на вопрос

Отвечает Гейман Марта.

Ответ:

Менший кут дорівнює 61 градус, а більший кут 119 градусів.

Объяснение:

Назвемо менший з цих кутів "x" градусів. Оскільки один із суміжних кутів на 58° більше ніж другий, то більший кут дорівнює "x + 58" градусів.

Сума суміжних кутів дорівнює 180°. Тобто:

x + (x + 58) = 180

Розв'яжемо це рівняння:

2x + 58 = 180

2x = 180 - 58

2x = 122

x = 122 / 2

x = 61

Отже, менший кут "x" дорівнює 61 градус, а більший кут "x + 58" дорівнює 61 + 58 = 119 градусів.