діагональ прямокутника ділить його на 2 кути,один з яких на 200 більший за другий. Знайдіть ці кути


Ответы на вопрос

Отвечает Лебедев Егор.

Відповідь:

менший кут дорівнює -55 градусів, а більший кут дорівнює 145 градусів. Зважайте на те, що в геометричних задачах кути можуть бути вимірювані відносно позитивних або негативних значень, але їх сума все одно повинна дорівнювати 90 градусів у прямокутнику.

Пояснення:

Нехай один з кутів прямокутника буде "х" градусів, а інший буде "200 + х" градусів (оскільки один кут більший за інший на 200 градусів). Загальна сума градусів в кутах прямокутника дорівнює 90 градусів, оскільки це прямокутник.

Таким чином, ми можемо записати рівняння:

x + (200 + x) = 90.

Тепер розв'яжемо його:

2x + 200 = 90.

Віднімемо 200 з обох сторін:

2x = 90 - 200,

2x = -110.

Поділимо обидві сторони на 2:

x = -55.

Тепер ми знайшли значення меншого кута, який дорівнює -55 градусів. Аби знайти більший кут, додамо 200 градусів до -55:

200 - 55 = 145.

Отже, менший кут дорівнює -55 градусів, а більший кут дорівнює 145 градусів. Зважайте на те, що в геометричних задачах кути можуть бути вимірювані відносно позитивних або негативних значень, але їх сума все одно повинна дорівнювати 90 градусів у прямокутнику.