Висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 2 см а сторона її основи 8 см Знайти довжину

бічного ребра піраміди

Ответы на вопрос

Отвечает Голуб Дмитрий.

Ответ:

Так як піраміда чотирикутна правильна, в основі квадрат, діагональ квадарата на корінь з 2 більше за сторону. тоді полловина діагонлі буде 4\sqrt{2} см. тепер якщо розглянути прямоктуний трикутник, який утворить висота і бічна грань і пів діагоналі, то за теоремемою Піфагора бічна сторона = \sqrt{4+16*2} = \sqrt{4+32} = \sqrt{36} = 6 см. а так як піраміда правильна, всі бічні ребра рівні і будуть по 6 см

Объяснение: